________________________________

    VLASTA VAN MUSIC
________________________________


Vlastimil Vaňhát  - Libice nad Doubravou

Vlasta: Muzice a zpěvu se věnuji od mládí. Hrál jsem v Třemošnici, odkud pocházím. V začátcích jsem hrál v bigbítové kapele na kytaru a zpíval, tehdy asi v pětičlenném uskupení. Před vojnou jsem hrál na baskytaru a zpíval ve skupině Bard. Po vojně jsem působil a hrál v tanečních orchestrech, a opět na baskytaru a zpíval. Mezi tím a vlastně dodnes vystupujeme lokálně dle požadavků zákazníků s produkcí ve vinárnách, restauracích, hotelích, a na různých firemních a rodinných akcích ve dvou a tříčlenném seskupení. Dalších asi pět let hraju na klávesy a zpívám samostatně, v posledních dvou letech vystupujeme společně s Martinou.


Martina Vaňková - Nová Ves u Chotěboře

Martina: Od mala velmi ráda zpívám, působila jsem v mnoha školních souborech apod. Vystupovala jsem ve folklorních souborech Trnávka a Strážišťan z Pacova odkud pocházím. Ke zpěvu popových a rockových písní mě přivedl až Vlasta, se kterým se poznávám na jeho akcích a postupem času se aktivně zapojuji do jeho vystoupení na všech akcích.

______________________________________

Naše hudební produkce není nijak omezena, hrajeme především pro lidi :-)

Nejčastější akce, kde nás můžete vidět a především slyšet, jsou firemní akce, rodinné oslavy a příležitosti, svatební hostiny, společenské akce měst a obcí ...

Aktuálně hrajeme:   >>> ZDE <<<


Těšíme se na společná setkání s Vámi !